Diables monte-escaliers électriques PowerMate

Systém pro bezpečnou přepravu PowerMate®

Společnost L P International Inc. a její řada ručních vozíků PowerMate® nabízí bezpečnější způsob přesouvání velkých a neskladných nákladů. Motorizovaný ruční vozík pro stoupání do schodů PowerMate® je dvoukolový vozík s vestavěným zdvihacím mechanismem, který je napájen z baterie. Motorizovaný zdvihací mechanismus se ovládá tlačítky a umožňuje operátorovi přesouvat náklad do schodů a ze schodů, do vozidel a z vozidel a do budov a z budov. Vozík PowerMate® obsahuje čtyři zařízení v jednom. Umožňuje přesouvat náklady do schodů a ze schodů, nakládat a vykládat zboží z nákladních vozů, vyrovnávat rozdíly ve výšce skladových plošin a jednoduchým, bezpečným, efektivním a vyváženým způsobem přemisťovat těžká a neskladní břemena.

Motorizovaný ruční vozík pro stoupání do schodů PowerMate® zajistí 100 % zdvihání, prakticky eliminuje riziko poranění zad a sníží námahu při přesouvání těžkých a neskladných břemen o více než 50 %! Vozíky PowerMate® mají nosnost až 680 kg a používají se k bezpečnému přesouvání předmětů, jako jsou nádrže na horkou vodu, bojlery, kotle, plynové láhve, velké přístroje, kancelářský nábytek, instalatérský a topenářský materiál, restaurační zařízení, prodejní automaty a mnohé další. Předměty, k jejichž pohodlnému přesunu jsou běžně potřeba 2 až 3 osoby, dokáže pomocí našeho ručního vozíku přemístit jediný člověk.

vozík pro stoupání do schodůZdvižné plošiny PowerMate® jsou skvělým doplňkem našich ostatní strojů nebo je lze používat i samostatně! Jsou ideální pro přesun nákladů do hmotnosti 227 kg do vozidel a z vozidel, včetně skříňových vozů, velkých nákladních vozů a dodávek. Tyto vnitřní zdvižné plošiny zabírají velmi malou plochu a jsou napájeny z elektrického systému vozidla.

Motorizované vozíky pro stoupání do schodů a zdvižné plošiny PowerMate® vám ušetří peníze, ochrání záda a ušetří drahocenný čas. Systémy pro bezpečnou přepravu PowerMate® – inteligentní a nákladově efektivní způsob bezpečného přesouvání vašich produktů.

Zveme vás k návštěvě našich webových stránek, kde získáte další informace o našich zařízeních pro stoupání do schodů. Veškerý obsah na stránkách je v angličtině. Kromě toho i veškerá korespondence musí být vedena v angličtině.

Klikněte zde pro vstup na našich webových stránkách

To learn more about the PowerMate® Safety Moving Systems, the worlds #1 motorized electric stairclimbing HandTrucks, please fill in this form.


À propos de vous...

*   (required fields)

En nous communiquant vos informations, vous acceptez de recevoir régulièrement des actualités au sujet des produits PowerMate. Vous pouvez vous désabonner à tout moment. Vos informations personnelles ne seront pas divulguées à des tiers. Pour plus de détails, consultez notre rubrique Politique de confidentialité - Conditions générales. Merci pour l'intérêt que vous portez à PowerMate.

Haut de page

Partager :

Visiter et suivre :