Diables monte-escaliers électriques PowerMate

PowerMate® Emniyet Taşıma Sistemler

L P International Inc.ve PowerMate® el arabası ürün hattıyla ağır biçimsiz yükleri taşımak için daha emniyetli bir yöntem sunuyor. PowerMate® Motorlu Merdiven Tırmanıcı el arabası kaldırma mekanizması olan, içinde pil ile çalışan iki tekerlekli kaydırma arabasıdır. Motorlu kaldırma çalıştırana yükleri merdivenlerden aşağı yukarı sevk araçlardan koyup çıkarmayı, binalardan giriş çıkış basma düğme kontrol gücünü vermektedir. PowerMate® her makinede sanki dört makine gibi. Aynı zamanda merdiven çıkabilen makine, taşınabilir arka kapı asansörü, yükleme peronu düzelteç ve ağır biçimsiz yükleri kolaylıkla, emniyetli ve etkinli bir şekilde yüklenmesi için iyi dengelenmiş kaydırma arabasıdır.

PowerMate® Motorlu çıkabilen el arabası kaldırmanın %100 yapıyor, sırt yaralamaları nerdeyse yok ediyor ve ağır, biçimsiz yüklerin %50 taşıma çabalarını azaltıyor. 1500 poundluk yük kapasitesiyle, PowerMate® Merdiven tırmanıcısı sıcak su depoları , kazanlar, fırınlar, gaz silindirleri, büyük beyaz eşya, ofis mobilya, sıhhi tesisat ve ısıtma malzemeleri, restoran ekipmanları, otomatlar gibi benzer ürünleri emniyetli bir şekilde taşımaktadır. El arabamızı kullanarak bir kişinin alışılagelmiş şekilde 2 yada 3 mürettebatın bir parçanın geçmişte taşıması mümkündür.

stair climbing dollyPowerMate® Araç Asansörleri ya tek başına yada başka makinelerle mükemmel komplimandır! Kapalı Kasa Kamyonu, Tam Boyut kamyonet ve sprinter kamyonet dahil olmak üzere 500 pound’a kadar yükleri araçtan yükleyip çıkarmak için idealdir. Bu iç arka kapak araç asansörlerin çok küçük ayak izi var ve aracın elektrik sisteminden besleniyor.

PowerMate® Motorlu Merdiven Tırmanıcılar ve Araç Asansörleri sırt yaralamaların önlenmesi , değerli zaman ve para tasaruffu size sağlar. PowerMate® Emniyet Taşıma Sistemler - ürünlerinizi emniyetli taşınmanızı akıllıca, ve tassarufflu yöntemdir.

Motorlu merdiven tırmanıcıları hakkında bilgi için web sitemize ziyaret etmeye davet ediyoruz. Siteye girdiğinizde tüm içeriğin İngilizce olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, tüm yazışmalar da İngilizce yapılmalıdır

Sitemize girmek için buraya tıklayın!

To learn more about the PowerMate® Safety Moving Systems, the worlds #1 motorized electric stairclimbing HandTrucks, please fill in this form.


À propos de vous...

*   (required fields)

By supplying us with your information, you grant us permission to contact you periodically with updates on PowerMate Products. At any time you may unsubscribe. We will not share your information. See our Privacy - Terms Of Use for more details.
Thank you for your interest in PowerMate.

Haut de page

Partager :

Visiter et suivre :